DX0505/BL/24
Bulgin
Produkt-Nr.:
DX0505/BL/24
Hersteller:
Bulgin
Beschreibung:
LED PANEL INDICATOR BLUE 24V
Auf Lager : 9
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Lens Transparency -
Ingress Protection IP67
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.48" (12.10mm)
Millicandela Rating 1600mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series DX0505
Type LED
Voltage 24V
Mfr Bulgin
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 25mA