DZ150-6EU
Tri-Mag, LLC
Produkt-Nr.:
DZ150-6EU
Hersteller:
Tri-Mag, LLC
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 5V 150W
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Minimum Load Required No
Approval Agency -
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.80" L x 3.80" W x 1.50" H (172.7mm x 96.5mm x 38.1mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 28 A
Series Tri-Mag, DZ150 (150W)
Power (Watts) 150W
Type Open Frame
Efficiency -
Mfr Tri-Mag, LLC
Features PFC, Universal Input
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC