E1A3AA29702100ZZ
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
E1A3AA29702100ZZ
Hersteller:
Taiyo Yuden
Beschreibung:
RF FERRITE SHEET 11.7X8.268"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Storage/Refrigeration Temperature 104°F (40°C) or Below
Shape Rectangular
Material Rubber, Ferrite Powder
Thickness - Overall 0.014" (0.35mm)
Product Status Obsolete
Series -
Type Flexible Ferrite Sheet
Length 11.700" (297.00mm)
Shelf Life Start Date of Shipment
Mfr Taiyo Yuden
Shelf Life 6 Months
Package Bulk
Width 8.268" (210.00mm)