E2266KS0C1
Pervasive Displays
Produkt-Nr.:
E2266KS0C1
Hersteller:
Pervasive Displays
Beschreibung:
2.66" EPD, WIDE TEMPERATURE, FAS
Benutzer handbuch
Touchscreen -
Viewing Area -
Dot Pixels 296 x 152
Controller Type -
Display Mode -
Product Status Active
Graphics Color Black
Diagonal Screen Size 2.660" (67.56mm)
Series -
Display Type TFT - Color
Backlight Without Backlight
Background Color White
Mfr Pervasive Displays
Dot Size -
Package Bulk
Interface SPI
Dot Pitch 0.20mm W x 0.20mm H