E2A-M30KN20-WP-C3 2M
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
E2A-M30KN20-WP-C3 2M
Beschreibung:
SENSOR PROX INDUCTIVE 20MM CYL
Auf Lager : 3
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67, IP69K
Termination Style Cable Leads
Sensing Distance 0.787" (20mm)
Output Type NPN-NC/NO, 3-Wire
Response Frequency 100Hz
Shielding Unshielded
Product Status Active
Indicator LED
Series E2A
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 10V ~ 32V