E2B-M30LN30-M1-C2
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
E2B-M30LN30-M1-C2
Beschreibung:
SENSOR PROX INDUCTIVE 30MM CYL
Auf Lager : 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67
Termination Style Connector
Sensing Distance 1.181" (30mm)
Output Type NPN-NC, 3-Wire
Response Frequency 100Hz
Series E2B
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 10V ~ 30V