E2E-X15C230-M1
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
E2E-X15C230-M1
Beschreibung:
SENSOR INDUCT 15MM NPN M30 NC
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ingress Protection IP67, IP69K
Termination Style Connector
Sensing Distance 0.591" (15mm)
Output Type NPN-NC, 3-Wire
Response Frequency 250Hz
Series E2E NEXT
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 10V ~ 30V