E2E-X22C3L30 5M
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
E2E-X22C3L30 5M
Beschreibung:
SENSOR INDUCT 22MM NPN M30 NO/NC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67, IP69K
Termination Style Cable Leads
Sensing Distance 0.866" (22mm)
Output Type NPN-NC/NO, 3-Wire
Response Frequency 200Hz
Shielding Shielded
Series E2E NEXT
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 10V ~ 30V