Zuhause / Ferrite Cores / E64/10/50-3F36-A630-E
minImg
E64/10/50-3F36-A630-E
Ferroxcube
Produkt-Nr.:
E64/10/50-3F36-A630-E
Hersteller:
Ferroxcube
Paket:
E 64 x 10 x 50
Beschreibung:
FERRITE CORE E 3F36
Benutzer handbuch
Tolerance -
Material 3F36
Core Type E
Product Status Active
Supplier Device Package E 64 x 10 x 50
Series -
Length 2.520" (64.00mm)
Gap -
Mfr Ferroxcube
Height 0.402" (10.20mm)
Package Bulk
Width 2.000" (50.80mm)