E71/33/32-3C95
Ferroxcube
Produkt-Nr.:
E71/33/32-3C95
Hersteller:
Ferroxcube
Paket:
E 71 x 33 x 32
Beschreibung:
FERRITE CORE E 3C95
Benutzer handbuch
Tolerance -
Material 3C95
Core Type E
Product Status Active
Supplier Device Package E 71 x 33 x 32
Series -
Length 0.295" (7.50mm)
Gap -
Mfr Ferroxcube
Height 1.307" (33.20mm)
Package Bulk
Width 1.260" (32.00mm)