Zuhause / Oscillators / EB15E2C2H-40.000M TR
minImg
EB15E2C2H-40.000M TR
Ecliptek
Produkt-Nr.:
EB15E2C2H-40.000M TR
Hersteller:
Ecliptek
Beschreibung:
STANDARD CLOCK OSCILLATOR 40.000
Auf Lager : 1000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 6mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series EB15E2
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVCMOS
Mfr Ecliptek
Base Resonator Crystal
Frequency 40 MHz