EC7BW18-72D15-EDRT
Cincon Electronics Co. LTD
Produkt-Nr.:
EC7BW18-72D15-EDRT
Beschreibung:
DC/DC DIN RAIL SUPPLY +/-15V 20W
Auf Lager : 3
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
DC Voltage - Input (Max) 160V
Product Status Active
Current - Output (Max) 667mA, 667mA
DC Voltage - Input (Min) 10V
Efficiency 88%
Mfr Cincon Electronics Co. LTD
Features Remote On/Off
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (With Derating)
Input Type DC
Applications ITE (Commercial), Railway
Voltage - Output 2 -15V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 15V
Size / Dimension 2.33" L x 1.43" W x 4.45" H (59.2mm x 36.4mm x 113.0mm)
Number of Outputs 2
Series EC7BW18 (20W)
Power (Watts) 20W