ECK-ATS332ME
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ECK-ATS332ME
Beschreibung:
CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Applications Safety
Height - Seated (Max) 0.650" (16.50mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Voltage - Rated 440VAC
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Temperature Coefficient Y5U (E)
Product Status Obsolete
Ratings X1, Y2
Series TS
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 3300 pF