ECK-ATS681MB
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ECK-ATS681MB
Beschreibung:
CAP CER 680PF 440VAC Y5P RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Applications Safety
Height - Seated (Max) 0.512" (13.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Voltage - Rated 440VAC
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.354" Dia (9.00mm)
Temperature Coefficient Y5P (B)
Product Status Obsolete
Ratings X1, Y2
Series TS
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 680 pF