ECK-D3F222KBP
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ECK-D3F222KBP
Beschreibung:
CAP CER 2200PF 3KV Y5P RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.827" (21.00mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.669" Dia (17.00mm)
Temperature Coefficient Y5P (B)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series KBP
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 2200 pF