Zuhause / Crystals / ECS-120.003-18-5PTR
minImg
ECS-120.003-18-5PTR
ECS Inc.
Produkt-Nr.:
ECS-120.003-18-5PTR
Beschreibung:
CRYSTAL 12.000393MHZ 18PF SMD
Auf Lager : 1346
Benutzer handbuch
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.169" (4.30mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
Product Status Not For New Designs
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms