Zuhause / Crystals / ECS-184-18-4
minImg
ECS-184-18-4
ECS Inc.
Produkt-Nr.:
ECS-184-18-4
Hersteller:
ECS Inc.
Beschreibung:
CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF TH
Auf Lager : 2498
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.447" L x 0.183" W (11.35mm x 4.65mm)
Product Status Not For New Designs
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Ratings -
Series HC-49US
Type MHz Crystal
Package / Case HC-49/US
Mfr ECS Inc.
Frequency 18.432 MHz