Zuhause / Oscillators / ECS-LVDS25-2000-A
minImg
ECS-LVDS25-2000-A
ECS Inc.
Produkt-Nr.:
ECS-LVDS25-2000-A
Beschreibung:
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Auf Lager : 7117
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 30µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 70mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ECS-LVDS25
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Mfr ECS Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 200 MHz