Zuhause / Fixed Inductors / ECS-MPIL0630-2R2MC
minImg
ECS-MPIL0630-2R2MC
ECS Inc.
Produkt-Nr.:
ECS-MPIL0630-2R2MC
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 10A 15 MOHM SMD
Auf Lager : 1752
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 10 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.291" L x 0.260" W (7.40mm x 6.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 15mOhm Max
Inductance 2.2 µH