Zuhause / Resonators / ECS-SR3-16.00-B
minImg
ECS-SR3-16.00-B
ECS Inc.
Produkt-Nr.:
ECS-SR3-16.00-B
Beschreibung:
CERAMIC RES 16.0000MHZ 30PF SMD
Benutzer handbuch
Frequency Tolerance -
Operating Temperature -20°C ~ 80°C
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.295" L x 0.130" W (7.50mm x 3.30mm)
Product Status Obsolete
Series ECS-SR3-B
Type Ceramic
Package / Case 3-SMD, Non-Standard
Mfr ECS Inc.
Frequency 16 MHz
Capacitance 30 pF
Features Built in Capacitor
Height 0.087" (2.20mm)