ECW-HA3C223J
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ECW-HA3C223J
Beschreibung:
CAP FILM 0.022UF 5% 1.6KVDC RAD
Auf Lager : 1340
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Applications High Frequency, Switching
Height - Seated (Max) 0.591" (15.00mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.689" (17.50mm)
Termination PC Pins
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.811" L x 0.358" W (20.60mm x 9.10mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ECW-H(A)
Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV)
Package / Case Radial
Voltage Rating - AC 700V
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 0.022 µF