ECW-HC3B114JA
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ECW-HC3B114JA
Beschreibung:
CAP FILM 0.11UF 5% 1.25KVDC RAD
Auf Lager : 475
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.898" (22.80mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.689" (17.50mm)
Termination PC Pins
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.815" L x 0.559" W (20.70mm x 14.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ECW-H(C)
Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV)
Package / Case Radial
Voltage Rating - AC 450V
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 0.11 µF