Zuhause / Oscillators / ECX-H23CM-200.000
minImg
ECX-H23CM-200.000
ECS Inc.
Produkt-Nr.:
ECX-H23CM-200.000
Hersteller:
ECS Inc.
Beschreibung:
XTAL OSC XO 200.0000MHZ HCMOS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ECX-H ECSpressCON™
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output HCMOS
Mfr ECS Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 200 MHz