Zuhause / Oscillators / ECX-H33CM-74.250
minImg
ECX-H33CM-74.250
ECS Inc.
Produkt-Nr.:
ECX-H33CM-74.250
Beschreibung:
XTAL OSC XO 74.2500MHZ HCMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ECX-H ECSpressCON™
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS
Mfr ECS Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 74.25 MHz