Zuhause / Oscillators / ECX-P22BN-200.000
minImg
ECX-P22BN-200.000
ECS Inc.
Produkt-Nr.:
ECX-P22BN-200.000
Beschreibung:
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVPECL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 50mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ECX-P ECSpressCON™
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVPECL
Mfr ECS Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 200 MHz