Zuhause / Oscillators / ECX-P32CM-133.333
minImg
ECX-P32CM-133.333
ECS Inc.
Produkt-Nr.:
ECX-P32CM-133.333
Beschreibung:
XTAL OSC XO 133.3330MHZ LVPECL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 50mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 133.333 MHz