Zuhause / Oscillators / ECX-P33CM-1000.000
minImg
ECX-P33CM-1000.000
ECS Inc.
Produkt-Nr.:
ECX-P33CM-1000.000
Beschreibung:
XTAL OSC XO 1.0000GHZ LVPECL SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 68mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 1 GHz