Zuhause / Oscillators / ECX-P35CM-133.333
minImg
ECX-P35CM-133.333
ECS Inc.
Produkt-Nr.:
ECX-P35CM-133.333
Beschreibung:
XTAL OSC XO 133.3330MHZ LVPECL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 50mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ECX-P ECSpressCON™
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr ECS Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 133.333 MHz