Zuhause / Oscillators / ECXV-L37C2M-200.000
minImg
ECXV-L37C2M-200.000
ECS Inc.
Produkt-Nr.:
ECXV-L37C2M-200.000
Beschreibung:
XTAL OSC VCXO 200MHZ SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±90ppm
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ECXV-L ECSpressCON™
Function Enable/Disable
Type VCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr ECS Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 200 MHz