EF11.1089.0010.01
SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
EF11.1089.0010.01
Hersteller:
SCHURTER Inc.
Beschreibung:
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C20 PNL
Auf Lager : 32
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Number of Positions 3
Ingress Protection IP40
Panel Cutout Dimensions Rectangular - 32.50mm x 79.50mm
Approval Agency cULus, ENEC
Termination Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Mounting Type Panel Mount, Flange
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Current Rating - Circuit Breaker 15A
Series EF11
Voltage Rating - Appliance Inlet 250VAC
Panel Thickness -
Current Rating - Appliance Inlet 10A