EFO-S4194E5
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
EFO-S4194E5
Beschreibung:
CERAMIC RES 4.1900MHZ 33PF SMD
Benutzer handbuch
Frequency Tolerance ±0.5%
Operating Temperature -20°C ~ 80°C
Frequency Stability ±0.2%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.307" L x 0.126" W (7.80mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Series EFO-S
Type Ceramic
Package / Case 3-SMD, Non-Standard
Mfr Panasonic Electronic Components
Frequency 4.19 MHz
Capacitance 33 pF
Features Built in Capacitor
Height 0.063" (1.60mm)