EL240A30-24P
Sensata-Crydom
Produkt-Nr.:
EL240A30-24P
Hersteller:
Sensata-Crydom
Beschreibung:
SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V
Auf Lager : 10
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Current 30 A
Termination Style Quick Connect - 0.187"/0.250"
Output Type AC, Zero Cross
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 24 V ~ 280 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series EL
Package / Case Module
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 21 ~ 27VDC