ELC-09D392F
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ELC-09D392F
Beschreibung:
FIXED IND 3.9MH 130MA 8 OHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.350" (8.90mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 130 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.374" Dia (9.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 8Ohm
Inductance 3.9 mH