ELC-15E332
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ELC-15E332
Beschreibung:
FIXED IND 3.3MH 530MA 1.6 OHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.906" (23.00mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 530 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.6Ohm
Inductance 3.3 mH