ELC-18B332L
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ELC-18B332L
Beschreibung:
FIXED IND 3.3MH 600MA 1.4 OHM TH
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 1.063" (27.00mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 600 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.787" Dia (20.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.4Ohm
Inductance 3.3 mH