ELJ-LA470KF
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ELJ-LA470KF
Beschreibung:
FIXED IND 47UH 165MA 4.3 OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 300mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 165 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 4.3Ohm
Inductance 47 µH