ELJ-RE22NGFA
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ELJ-RE22NGFA
Paket:
0603 (1608 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 22NH 300MA 500MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 10 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 300 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0603 (1608 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 500mOhm Max
Inductance 22 nH
Series RE
Type Multilayer
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Frequency - Self Resonant 2GHz