ELL-3GM100M
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ELL-3GM100M
Beschreibung:
FIXED IND 10UH 550MA 350MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 550 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 350mOhm
Inductance 10 µH