ELL-6PV820M
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ELL-6PV820M
Beschreibung:
FIXED IND 82UH 380MA 650MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 380 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 650mOhm
Inductance 82 µH