ELL-6RH100M
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ELL-6RH100M
Beschreibung:
FIXED IND 10UH 1.1A 95 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.252" L x 0.236" W (6.40mm x 6.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 95mOhm
Inductance 10 µH