ELL-6SH680M
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ELL-6SH680M
Beschreibung:
FIXED IND 68UH 500MA 520MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.130" (3.30mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 500 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.252" L x 0.236" W (6.40mm x 6.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 520mOhm
Inductance 68 µH