ELL-6UH151M
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ELL-6UH151M
Beschreibung:
FIXED IND 150UH 500MA 680MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 500 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.252" L x 0.236" W (6.40mm x 6.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 680mOhm
Inductance 150 µH