ELL-8TP680MB
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ELL-8TP680MB
Beschreibung:
FIXED IND 68UH 1.3A 140 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
DC Resistance (DCR) 140mOhm
Inductance 68 µH