ELL-8UV220M
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ELL-8UV220M
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 2.05MA 40 OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.256" (6.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.05 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 40Ohm
Inductance 22 µH