ELL-ATV560M
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ELL-ATV560M
Beschreibung:
FIXED IND 56UH 1.35A 100MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.35 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 100mOhm
Inductance 56 µH