ELL-CTV471M
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ELL-CTV471M
Beschreibung:
FIXED IND 470UH 580MA 690MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 580 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 690mOhm
Inductance 470 µH