EP3WS680RJ
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
EP3WS680RJ
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 680 OHM 5% 3W AXIAL
Auf Lager : 1598
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 680 Ohms
Series EP, Neohm
Power (Watts) 3W