ERA-14EB131U
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERA-14EB131U
Paket:
1210
Beschreibung:
RES SMD 130 OHM 0.1% 1/4W 1210
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1210
Resistance 130 Ohms
Series ERA-14
Power (Watts) 0.25W, 1/4W