ERA-1AEC2211C
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERA-1AEC2211C
Beschreibung:
RES 2.21K OHM 0.25% 25PPM 0201
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.010" (0.26mm)
Tolerance ±0.25%
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0201
Ratings -
Resistance 2.21 kOhms
Series ERA-1A
Power (Watts) 0.05W, 1/20W