ERA-1ARC9311C
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERA-1ARC9311C
Beschreibung:
RES SMD 9.31K OHM 1/20W 0201
Auf Lager : 150
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.010" (0.26mm)
Tolerance ±0.25%
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0201
Ratings -
Resistance 9.31 kOhms
Series ERA-1A
Power (Watts) 0.05W, 1/20W